Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co musze jeszcze zrobić żeby wejść na własny serwer...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam co mamm zrobić jeszcze aby wejśc na swój serwer metin2 na plikach serwerowy by Badar?

Link co zrobiłem-----> http://speedy.sh/xeDEp/Pliki.rar zawiera tyle co nic

Skan pliku-------> https://www.virustotal.com/file/86185c24ce4801cb9041db869d0b4bee0f9d3377e5751600fdc2ab8665d008c8/analysis/1331733294/ bez wirusów

Clienta pobierałem ze strony www.metin2.pl

 

Więc co mam zrobić jeszcze ? Czekam na odp. z góry thx.

Opublikowano

Dokładnie jak up ;)

Musisz posiadać clienta z tego samego roku co masz pliki serwerowe ;)

Ogólnie nie polecam tych plików już lepiej Denmarka ;x

Musisz mieć jeszcze LogMeHamachi ale zapewne to posiadasz

1331059428-U215643.gif

 

Tyle się namęczyłem ;x

kierzek rlz ;333

Opublikowano

Jeżeli nie masz o tej dziedzinie pojęcia to po co się za to bierzesz ? ;x

Jest tyle ciekawych poradników na MPC i tyle Tutków.

Odpalasz normalnie ;x

Musisz mieć też serwer włączony bo ty pewnie chcesz się do gry zalogować ;x

1331059428-U215643.gif

 

Tyle się namęczyłem ;x

kierzek rlz ;333

Opublikowano

stary powiem ci tak serwa postawić i zrobić w nim wszystko to umie tylko problem z clientem nie mam aż takiego talentu jak inni bo się tym tak bardzo nie interesuje dlatego szukam odp czy to takie trudne do zrozumienia?

Opublikowano

stary powiem ci tak serwa postawić i zrobić w nim wszystko to umie tylko problem z clientem nie mam aż takiego talentu jak inni bo się tym tak bardzo nie interesuje dlatego szukam odp czy to takie trudne do zrozumienia?

 

Zastanów się co ty piszesz , napisałeś że masz problem z klientem.

Ale napisz jaki a nie ..

67161961466677260571.png

 

57431372652046473833.png

Opublikowano

stary powiem ci tak serwa postawić i zrobić w nim wszystko to umie tylko problem z clientem nie mam aż takiego talentu jak inni bo się tym tak bardzo nie interesuje dlatego szukam odp czy to takie trudne do zrozumienia?

Pobierasz launcher stąd :

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/

Na ostatniej stronie jest reup, wklejasz do clienta, edytujesz serverinfo na swoje ip hamachi i uruchamiasz clienta przez launcher mc.

1332703407-U173186.png

"Bo My tu się szanujemy zamiast dupy sobie lizać!"

Opublikowano

Pobierasz launcher stąd :

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/

Na ostatniej stronie jest reup, wklejasz do clienta, edytujesz serverinfo na swoje ip hamachi i uruchamiasz clienta przez launcher mc.

 

 

Jak to pobrać:P? http://www.przeklej.pl/plik/reupload-kusicielka-rar-00434pcln03p nie da sie pobrac;/

http://www.multiupload.com/92C9D5UNT0 nie da sie pobrać;/

więc z czego mam ściągnąć ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...